Lebanon Hanover (GER) + Super Besse • 23.04 • Sveta

Damn.Loud Agency esitleb :
23. novembril esineb Sveta Baaris UK/Saksamaa duo Lebanon Hanover. Üle maailma hetkel populaarsust nautiv post punk bänd liigub suvel mööda mainekaid festivale, kuid Tallinnas on eelis näha seda täna niivõrd aktuaalset bändi klubikontserdil. Toetab Valgevene cold wave bänd Super Besse, keda tänu Tallinn Music Weekilt saadud hoole ja Läti diilile Läti plaadifirmaga I Love You Records samuti siinkandis hästi teatakse.

Lebanon Hanover, duo Larissa Iceglass ja William Maybelline näivad kui tänapäeva romantikud, imetledes romatismiaja luuleklassikut William Wordsworthi, olles lummatud juugendi esteetikast ning seigeldes muusikaliselt nii Inglise rannajoontel ja metsatukkades kui urbanistlikus Berliinis. See on kui kahe sooja südame jäine vastus võõrdunud maailmale, mässates selle vastu kurbusega. Tume ja hukatuslik pop, ühe saksa tüdruku ja inglise poisiga vokaalidel, teraval kitarril ning vetruval bassil.

Valgevene post-punk/cold wave bänd Super Besse on Eestis vanad tuttavad – said nad endale suurema hoo just Tallinnast, stardiks 2014. aasta Rada7.ee esitluskontsert Tallinn Music Weeki raames. Tänaseks on neil eraldi plaadidiilid UK-s, SRÜ aladel ning ülejäänud maailma esindajana Läti I Love You Records. Muidugi tuuritavad nad usinalt üle Euroopa, ka Eesti pole varasematel tuuridel vahele jäänud.

Soodsamad erikujundusega piletid on müügil Tallinnas kaupluses Stanford Music (Raua 1) ja Sveta Baaris. Veebis on piletid saadaval Ticketeris: https://www.ticketer.ee/lebanon-hanover-sveta-baar

Play Video