Misþyrming (IS) • 15.03 • Sveta Baar

Islandi black metali põnevaim tegija Misþyrming märtsis Sveta Baaris

15. märtsil esineb Sveta Baaris Islandi black metal bänd Misþyrming. Reykjavikist pärit kvartett on kuue tegevusaastaga end tõestanud kui möödapääsmatu jututeema, kui räägitakse Islandi black metalist.

Bändi Misþyrming muusika jutustab muusikute kodumaast kuulajatele värskes võtmes. Kui tavapäraselt kipuvad sealkandi muusikute lood rääkima Islandi looduse ilust või kohalikust folkloorist, siis Misþyrming pajatab raevukalt kaosest elutul tühermaal, millel pole mingit võimalust elu tärkamiseks. Uus album „Algleymi“ ilmus sel aastal Prantsusmaa plaadifirma Norma Evangelium Diaboli alt. Temaatiliselt jätkab see rääkimist elu pahupoolest ja probleemidest, mis on inimestel, keda ümbritseb lõputult vett, vulkaanid ja fjordid. Märtsis asub bänd lõpuks ka uute lugudega tuurile ning tänaseks on kinnitatud kontserdid Leedus, Ukrainas, Valgevenes, Venemaal ja Eestis.

Misþyrming purustab muinasjutulise Islandi idülli müüdi ning näitab inimestele tule ja jää maa tõelisi värve 15. märtsil Sveta Baaris. Piletid on müügil ukselt hinnaga 15 eurot. Korraldab Damn Loud.

Muusika:
https://www.youtube.com/watch?v=n-nwEe9xx_k
https://www.youtube.com/watch?v=E8z1H0UPNBU

Play Video