Koffin avaldas live-kasseti “Nailed Into The Coffin Alive”

Koffin avaldas live-kasseti "Nailed Into The Coffin Alive"

Tartu death metal bänd Koffin avaldas kontsertsalvestuse “Nailed Into The Coffin Alive” kassetil, millel nad esitavad lugusid oma debüüt-demolt “Nailed Into The Coffin”, mis ilmus kuu aega tagasi.

“Kuna meie demokassett müüs läbi vaid ühe päevaga, otsustasime avaldada Tallinna rokiklubis Barbar meie demo esitlusel salvestatud kontsertmaterjali. Live-kassett tuleb nagu meie esimene demogi – tiraaž on 37 käsitsi nummerdatud kassetti ning selle annab välja Strok Records,” kommenteerib Koffini vokalist Sander Vider.

Trummar Herman Ebber lisab: “Materjal on perfektsusest kaugel ning mitte ühtegi viga ei ole välja lõigatud. Materjal on toores – just nagu vanakooli death metal olema peakski. See kontsertsalvestus ilmub muidugi ainult kassettil – netti me seda üles ei lae.”

Live-kassett ilmus Strok Recordsi alt. Koffini debüütdemo “Nailed Into The Coffin” ilmub lähitulevikus ka CD formaadis, mille annab välja Rotten Tomb Records koostöös Morbid Chapel Recordsiga; ning kassetil, mille avaldab USA plaadifirma Life After Death Records.

Koffin esineb sel laupäeval Tartus Punk&Rock festivalil.

Jälgi bändi tegemisi SIIN!
Kuula Koffini demo “Nailed Into The Coffin”: