SepticFlesh (GR), Krisiun, Diabolical + support • 11.04 • Tapper

Damn.Loud Booking esitleb :
Kreeka death metali titaan SepticFlesh naaseb Eestisse! Tuuril teevad kaasa Krisiun, Diabolical ja Dead Shape Figure.

Hiljuti uue albumi “Codex Omega” valja andnud Kreeka death metali titaan SepticFlesh naaseb Eestisse 11. aprillil. Klubis Tapper toimuval kontserdil astuvad lavale lisaks kreeklastele ka nende tuurikaaslased – brasiilased Krisiun, Rootsi black metal punt Diabolical ning soomlased Dead Shape Figure.

Piletid :
20€ = Woodstock (Tatari 6, TLN), Stanford (Raua 1, TLN), Underground (Küütri 7, TRT).
25€ = https://www.ticketer.ee/septic-flesh-krisiun-tallinnas/

Septicflesh on alati silma paistnud äärmiselt tehnilise pillikäsitluse ning Kreeka mütoloogia motiivide poolest nii muusikas kui ka laulutekstides ja lavakujunduses. Allahindlusi ei tehta ka seekord! Üliedukas uus album “Codex Omega” viib bandi uuele tasemele nii pillimängu kui ka populaarsuse poolest – bänd esineb maailma suurimatel festivalidel ning tuuritab väga aktiivselt. 1990. aastal asutatud SepticFleshil on lisaks uuele albumile arsenaalis 7 kauamängivat ning mitmeid singleid, millest kindlasti üks tuntumaid on legendaarne “Communion”.

Braziilia kolmik Krisiun peaks Eesti raskemuusika fännile väga tuttav nimi olema – Krisiun on mänginud Tallinnas nii vanas heas Nõmme kultas, kui ka mitu korda Tapperis, üks neist oli koos Cannibal Corpse’ga. Seekord üllatavad nad meid uue albumiga “The Great Execution” – väga naturaalse soundiga album, mis viib kuulajad tagasi klassikalise 90-ndate death metali juurde. .

Tuuri kaks erikülalist Rootsi black-metal band Diabolical ja soomlased Dead Shape Figure peaksid samamoodi olema tuttavad kohaliku kuulaja kõrvale – mõlemad on esinenud Tallinnas päris mitu korda ning naasevad nüüd et demonstreerida oma uut materjali.

Ürituse korraldaja on Damn.Loud Booking.

Play Video