She Past Away (TUR) • 12.05 • Sveta Baar

Türgi dark-wave duo She Past Away mais Tallinnas!

12. mail esineb Sveta Baaris She Past Away – kaks kutti Türgist, kes mängivad pinevat dark-wave’i. Post punki ajastule omasele kitarrisaundile annab erivõlu minimalistlik türgi luule – She Past Away on ülevoolav, sentimentaalne, isiklik, meeletu ja kummitav.

Mõjutustega varajaste 80ndate post punki ning cold wave’i helipildist ning meeldivalt sünge türgikeelse vokaaliga She Past Away oli paljude jaoks parim uus bänd aastal 2012, kui ilmus nende debüütalbum “Belirdi Gece”. Eeskujudele nagu Fields of the Nephilim, The Sisters of Mercy, Bauhaus või Suicide lisati moodsat süngust edukalt ka järgmise plaadiga “Narin Yalnızlık” aastal 2015.

Käesolev aasta toob duole suurema ringreisi ümber maailma, mis viib neid hetkel väljakuulutatud kava järgi lisaks Euroopale Mehhikosse ja Ameerika Ühendriikidesse, Moskva ja Istanbuli vahele mahub 12. mail ka Tallinn.

Kontserti korraldab Damn.Loud Booking. Soodsamad 15€ erikujundusega piletid on alates reedest müügil Tallinnas kaupluses Stanford Music (Raua 1) ja Sveta Baaris (Telliskivi 58), Tartus klubis Underground (Küütri 7). Veebis on piletid on saadaval Ticketeris: https://www.ticketer.ee/she-past-away-sveta-baar/

Play Video