Taake (NOR) + support • 24.02 • Sveta

24. veebruaril esineb Sveta Baaris kultuslik black metal bänd Taake (Official)!

Damn.Loud Booking korraldab vabariigi aastapäeva puhul black metali sõpradele vastuvõtu Sveta Baaris. Esimest korda bändi rohkem kui kahekümne aastase tegutsemise jooksul Eestis – 24. veebruaril on laval kultuslik Taake Norrast, selle stiili algupärase ning paljude jaoks ainuõige voolu vääriline esindaja.

Soodsamad erikujundusega piletid on müügil Tallinnas kaupluses Stanford Music (Raua 1) ja Sveta Baaris (Telliskivi 62), Tartus klubis Underground (Küütri 7). Veebis on piletid on saadaval Ticketeris: http://ticketer.ee/taake-sveta-baar
MÜÜGIL AINULT 200 PILETIT!

Taake asutaja ja ninamees Hoest usub, et suudab hoida vanakooli Norra black metali vaimu, puhudes sellesse värsket hingamist ning tuues uusi ja elemente, samas veendudes, et see ei kaota kunagi oma jäist olemust.
Rohkem kui kakskümmend aastat laval ja seitse tunnustatud stuudioalbumit, mida mainitakse pidevalt oluliseimate black metal albumite nimekirjades, kinnitavad ta visiooni ning näitavad, et Taake on oluline ja asjakohane ka täna. Hoesti kvaliteetne stuudiotöö kombineeritult bändi jõuliste kontsertidega on kindlustanud bändile ustavate fännide leegioni ning värskete uudishimulike tähelepanu.
Hoest ise pole skenes kaugeltki tundmatu tegija – ta on teinud black metalit 90ndate algusest ning olnud laval ka teiste tuntud bändidega nagu Carpathian Forest, Helheim või Nattefrost ning on tänagi Gorgorothi live-koosseisus laulja. Sama kehtib ka teistpidi – Taake live-koosseisus on kogenud ja oskuslikud muusikud ning külalistena on kaasa teinud mitmed skenelegendid nagu Attila Csihar (Mayhem, Sunno O)))), Nocturno Culto (Darkthrone), Demonaz Doom Occulta (Immortal) või Ivar Bjørnson (Enslaved). Hoesti karismaatilisus ning jõuline lavaline olek koos samavõrd toimiva bändiga on aastate jooksul tõestanud Taaket kui võimsat live-bändi, mida kiidavad nii fännid kui kriitikud.

Play Video