The Casualties (US), Kurjam, Project Dekadenz • 27.02 • Sveta

The Casualties taaskord Tallinnas!
Kroonimata street-pungi kuningad- band The Casualties naaseb Eestisse uue albumi ja uue lauljaga. 2018. aasta puhus bändile uue elu sisse – The Casualities võtsid endale uue laulja David Rodrigueze, kellega kohe tehti ka absoluutselt killer plaat “Written In Blood”. Tuuri kontseditel The Casualties plaanib taaskord näidata punk-purustamise meister-klassi, kasutades selle jaoks nii vanu tuntuid hitte, kui ka uue albumi peal olevaid põnevusi!

Möödunud aastatuhande lõpuaastatel Tallinnas tegevust alustanud ansambel Kurjam on tänaseks teatavate tõusude ja mõõnadega tegutsenud juba pea veerandsada aastat. Selle aja jooksul on antud sadu kontserte nii Eestis kui lähivälismaal, koondatud enda ümber tuhandeid fänne ning põhjustatud muusikalist meelehärmi veel suuremale hulgale inimestele. Aeg-ajalt on ansamblil olnud võimalus lisaks kodumaistele legendidele koostööd teha ka välismaiste punk-rock staaridega – muuhulgas on seni lava ja lavatagust jagatud näiteks Marky Ramone´iga. Sel talvel tutvustab Kurjam kohalikke olusid ja oma arusaama pungist taas kaugelt tulnud meestele – New Yorgi tänavapunkaritele ansamblist The Casualties, lootuses, et vanameistritel jagub huumorimeelt ja jaksu Kurjamitega sammu pidada.

2010. aastal ilmavalgust näinud Project Dekadenz on kiire, vihane ja primitiivne in-your-face crust punk, rütm lohisev ja lonkav nagu d-beatile kohane. 2017 aastal liitunud uued muusikud tõid kollektiivi uue hingamise ning sellel aastal kuuleb peamiselt värsket materjali.

Promo-kood: DAMNLOUD

Play Video